Wie is Trade Mart Brussels?
Bij Trade Mart selecteren retailers hun nieuwe collecties bij meer dan 600 merken, agenten en distributeurs. Dompel je tijdens het werkplekleren onder in de wereld van groothandel en kom alles te weten over het inkoopproces van fashion & interieur-retailers.
2020 is een sleuteljaar in onze digitale transformatie: we bouwen een digitale marktplaats uit, liften onze contentstrategie een paar niveaus hoger en gaan actief aan de slag om samen de Belgische retail te ondersteunen.
Deze duale werkplek is voor jou als…
- je van uitdagingen houdt
- je een passie hebt voor fashion & interieur
- je niet bang bent om het voortouw te nemen
- je een bureau wil met frontaal zicht op het atomium 🙂
Wie zoekt Trade Mart Brussels?
Interesse in dit duaal traject, maar nog niet ingeschreven? Ontdek dan meer over de volgende stappen of schrijf je meteen in voor de postgraduaat!
Wat kan jij er leren?
Marketing Planning en Creatie
Om de twee weken vezamelt Trade Mart de leukste ideeën voor nieuwe content, deze mag je samen met de content manager omzetten in social posts, nieuwsbrieven en blogartikelen.
Online Adverteren
Sarah leert je de business manager van Facebook en Linkedin beter kennen, zodat je social posts nog meer views krijgen!
E-mailmarketing
Je helpt mee om de contentplanning om te vormen tot inspirerende nieuwsbrieven. Je analyseert welke content het meest aangeklikt werden en welke subject lines het best presteren bij de doelgroepen.
Search Engine Optimalisatie
Op SEO vlak heeft Trade Mart al grote stappen gezet. Het digitale platform van scratch opzetten hoort mee tot jouw takenpakket
Omnichannel
Met het digitale platform stapt Trade Mart in het omnichannel verhaal. Je kijkt naar welke informatie er nodig is op het digitale platform om gemakkelijk in het gebouw te navigeren en hoe de fysieke retailers de weg naar de marketplace gaan vinden.
Marketing Automatisatie
In het nieuwe crm-system (Microsoft Dynamics 365) integreerde Trade Mart een marketing automation platform “Click Dimensions”. De basisautomatisaties werden al uitgewerkt, deze zal je verder op punt stellen. Ook krijg je de kans om zelf automatisaties voor te stellen en uit te werken.
Analyse, Evaluatie en Continue Verbeteringen
Trade Mart zet in op 2 trajecten; optimalisatie van het digitale platform en optimalisatie van de customer journey om nieuwe klanten aan te trekken. Hiervoor gebruiken ze Hotjar, Google Optimize en natuurlijk ook Google Analytics.
Search Engine Advertising
Je leert hoe SEA werkt en optimaliseert samen met onze externe partij de SEA account.
Vragen?
Stel ze aan Sarah of Magali van Trade Mart, maar ook alumna Pauline staat klaar om jouw vragen te beantwoorden.
Margo en Jana werken komende maanden bij Trade Mart om hun digitale competenties bij te schaven.