Laatste kans twee-daagse-doe-opleiding "Bouw je eigen website"
Vrijdag 6 december is de laatste dag om je in te schrijven voor onze Wordpress workshop. Deze zullen doorgaan op donderdag 16 januari @Google altelier te Brussel en vrijdag 17 januari hier in Antwerpen @HumanITi.
Nog niet ingeschreven? Schrijf je dan nu in.
I'm in!
Things to do this week
- Voor de EMS studenten is het belangrijk om minstens 40 hele dagen in te plannen om werkplek te leren. In de kalender staan minder dagen, probeer er nog enkele zelf in te plannen.
- De KdG studenten hebben deze week een evaluatiemoment. De documenten hiervoor staan op Trello. Neem zeker de tijd om samen te zitten met je werkplekmentor om zo zicht te krijgen op de stand van zaken.
- Alle studenten met Niky als duaal digitaal coach kunnen een nieuwe afspraak inplannen voor december. Deze afspraak dient ter check-up van de stand van zaken en de vooruitgang.
Enkele sfeerbeelden
Dafny maakte een leuk bericht op LinkedIn en Kentja een filmpje voor Veritas. Click and find out more!


Tooltip van de week
Wil je er achter komen welke kleur er gebruikt wordt in een foto? Hiervoor bestaat ook deze handige tool, Image Color Picker waarmee je alle kleuren kan identificeren.